Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Firemní weblog poradenské společnosti H1.cz

Zobrazit všechny články
Zpět

Open Monday: Jak nastartovat úspěšný e-mailový marketing

Co všechno si musíte rozmyslet, než napíšete první větu svého nového e-mailingu, takové bylo téma Open Monday, které zaplnilo naší školicí místnost k prasknutí. Podívejte se na záznam z tohoto setkání nebo si projděte přiloženou prezentaci.

Michal Krutiš posluchače provedl prvními kroky při přípravě e-mailingu. Na video záznamu uslyšíte, co je a co není e-mailing, také proč jsou chytré e-maily důležitější než snaha rozesílat více e-mailů. Mluvil o tom, jak zvýšit úspěšnost e-mailingu a proč jsou databáze s kvalitními údaji o kontaktech základem pro každou rozesílku.

Video

[video openmonday-20081103-michalkrutis]

Prezentace

Přijďte na další Open Monday

Další Open Monday se bude konat 1.12. Jiří Koutný bude mluvit o metodách vyhodnocování zpětných odkazů. Nezapomeňte se zaregistrovat včas.
  • Michal Čížek
    09. 11. 2008 / 11:48

    Ahoj Michale, skvělý nástroj na vyskloňování do 5. pádu existuje, dle vlastní zkušenosti můžu říci, že zvládá i netypická jména, lze s ním pracovat v Excelu. Nejenže vyskloňuje, ale současně přidá atribut žena/muž, to jest není pak problém personalizovat oslovení.

    https://www.deklinator.cz/

    P.S. Čekal bych, že při nevyplnění povinného pole a následném „back“ si formulář podrží můj komentář a nebudu ho muset psát znova.

RSS feed komentářů k tomuto článku
RSS feed komentářů ke všem článkům(nebude zveřejněn)Položky označené * jsou povinné
Vaše osobní údaje jsou u nás jako v bavlnce, nikomu je nedáme. Informujte se zde.