Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Firemní weblog poradenské společnosti H1.cz

Zobrazit všechny články
Zpět

Pár střípků z naší PPC kuchyně, aneb pojďte vařit s námi

Personální inzeráty bývají mimořádně nudná záležitost. Tahle firma hledá toho, tamta zase onoho. Ano, i my aktuálně hledáme posilu do našeho PPC týmu, ale nějak se mi nechce popisovat ta klasická klišé typu „co nabízíme“ a „co požadujeme“. Když jsem se zamýšlel, jak to zde na naší nahé jedničce pojmout, napadlo mě, že bych mohl podle názvu našeho weblogu poodhalit něco z naší „PPC kuchyně“. Možná tím vás, potenciální posilu našeho PPC týmu, trochu více navnadím. Pojďme tedy na to:

 • V našem agenturním účtu v Google Adwords (MCC) máme nyní připojených 74 klientských účtů. Podobný počet účtů spravujeme i v Skliku (zde bohužel žádný agenturní „nadúčet“ není). Přibližně polovina jsou to zakázky, kde se staráme nejen o PPC, ale věnujeme se i ostatním formám internetového marketingu a vylepšování obchodní účinnosti webu. Druhá polovina jsou pak sólo PPC zakázky.
 • Za loňský rok jsme spravovali PPC kampaně s úhrnným rozpočtem přesahujícím 30 miliónů Kč. Naši největší klienti utrácejí v PPC reklamě i půl miliónu Kč měsíčně.
 • Všichni členové našeho PPC týmu mají složenou zkoušku Google Advertising Professional. Jsme jedna ze tří firem v ČR, které Google udělil certifikát Adwords Quallified Company.
 • Naši PPC konzultanti pravidelně o PPC přednáší na konferencích i školách. Dlouhodobě spolupracujeme s Vysokou školou ekonomickou, kde působíme jako externí lektoři předmětu Marketing na internetu. Jsme partnery účasti studentů VŠE v soutěži The Google Online Marketing Challenge.
 • Můj článek Oškubávací finty PPC agentur (kromě toho, že je na slovo „PPC“ druhý na Google, hned po Wikipedii :-)) vzbudil velký ohlas mezi ostatními PPC agenturami, se kterými jsme často v názorových střetech. Mimojiné vedl i ke „smírčí schůzce“ s přáteli z Ataxa. :-)

Zkrátka, u nás se toho v PPC reklamě děje opravdu hodně. Pokud byste chtěli být u toho, neváhejte se ozvat. Nudit se určitě nebudete. Těšíme se na vás!

 • Naweb
  19. 02. 2008 / 20:33

  Některé fakulty v ČR si pořizují záznam a studenti si to mohou následně stáhnout. Je i možno něco z toho vidět na videu?

  Naši PPC konzultanti pravidelně o PPC přednáší na konferencích i školách. Dlouhodobě spolupracujeme s Vysokou školou ekonomickou, kde působíme jako externí lektoři předmětu Marketing na internetu.

 • David Špinar
  19. 02. 2008 / 20:51

  [1] Ne. Přednášky na VŠE (alespoň ty mé) se nenatáčejí.

 • Yuhů
  20. 02. 2008 / 23:56

  Já těch firem držících titul Qualified Company znám šest. https://www.jakpsatweb.cz/…ssional.html tady jich je pět a šestá je myslím Ataxo.

 • Michal Janik
  21. 02. 2008 / 09:13

  Máte to hezky napsané Davide, škoda jen, že do Prahy je to z Brna tak daleko :o)

  Lovu zdar!

 • David Špinar
  21. 02. 2008 / 09:16

  [3] Yuhů, díky za doplnění. Jen AccuraCast AFAIK není česká firma. Jinak k té tvé odkazované stránce. V našem týmu má zkoušku GAP složenou ještě Ladislav Klimek.

RSS feed komentářů k tomuto článku
RSS feed komentářů ke všem článkům(nebude zveřejněn)Položky označené * jsou povinné
Vaše osobní údaje jsou u nás jako v bavlnce, nikomu je nedáme. Informujte se zde.