Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Firemní weblog poradenské společnosti H1.cz

Zobrazit všechny články
Zpět

Open Monday: Vybíráme ideálního dodavatele webu

Výběr nového dodavatele webu není jednoduchá záležitost. Veronika Rojkovičová vás provede celým procesem výběrového řízení a upozorní na body, na které byste měli dát pozor.

V prvé řadě je nutné myslet na důkladnou přípravu podkladů, která by měla webdeveloperům poskytnout stručný, ale obsáhlý popis vašeho projektu a společnosti. V prezentaci najdete seznam informací, které by rozhodně neměly chybět.

Dozvíte se také, jak vytvořit seznam potenciálních webdeveloperských společností, které chcete oslovit, a jak specifikovat zadání.

Hodnocení podkladů od dodávatelských společností býva často problematické. Veronika doporučuje stanovit si základní kritéria hodnocení, která vám celkové rozhodnutí usnadní.

Celý proces výběrového řízení končí podpisem smlouvy, kterou byste si měli podrobně pročíst a nesouhlasit slepě se všemi podmínkami.

[openmonday openmonday-20100215-veronikarojkovicova openmonday20100215–100216090224-phpapp02]

Příští Open Monday

Další přednášku vám přinese 1. března Jakub Velička, bude na téma 8 nejčastějších SEO chyb začátečníků. Těšíme se na vaši účast.

Registrace na Open Monday

Počet míst pro veřejnost je omezen na 10, proto je nutné si včas místo zarezervovat. Pokud se akce účastníte pravidelně, oceníme, pokud místo přenecháte novým návštěvníkům. Prosím, použijte následující formulář. Vaši registraci vám e-mailem potvrdíme. Pozor! Je možné se zaregistrovat vždy jen na nejbližší termín.

 • Petr Ocasek
  19. 02. 2010 / 20:39

  Formulář nevidím, tak se hlásím touto cestou :) Diky.

 • Petr Ocasek
  19. 02. 2010 / 20:40

  Aha, omlouvám se, registraci beru zpět :)

 • Petr Ocasek
  19. 02. 2010 / 20:40

  Aha, omlouvám se, beru zpet :)

RSS feed komentářů k tomuto článku
RSS feed komentářů ke všem článkům(nebude zveřejněn)Položky označené * jsou povinné
Vaše osobní údaje jsou u nás jako v bavlnce, nikomu je nedáme. Informujte se zde.