Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Firemní weblog poradenské společnosti H1.cz

Zobrazit všechny články
Zpět

Open Monday: Informační povinnost e-shopů

Každý majitel e-shopu musí potenciální zákazníky informovat o jejich právech a také dodržovat práva spotřebitelů. Veronika Rojkovičová ve své přednášce poskytuje ucelený seznam informací, které by měl obsahovat každý e-shop. Také upozorňuje majitele e-shopů, že zveřejňovat jenom informace stanovené zákonem nestačí. Bohatý obsah totiž zvyšuje důvěryhodnost vašeho webu, uživatelé se na něj pak častěji vracejí.

V druhé části přednášky Veronika prezentuje různé typy certifikací a společnosti, které je nabízejí. V diskusi pak došlo i na to, zda a jak certifikáty na stránkách e-shopu zvyšují jeho důvěryhodnost v očích zákazníků.

Video

Omlouváme se za sníženou kvalitu videa.

[video openmonday-20090420-veronikarojko]

Prezentace

Příští Open Monday

Další přednášku vám přinese Eliška Hutníková na téma Co vám může dát copywriter a co vy musíte dát jemu. Těšíme se na vaši účast.

Registrace na Open Monday

Počet míst pro veřejnost je omezen na 10, proto je nutné si včas místo zarezervovat. Pokud se akce účastníte pravidelně, oceníme, pokud místo přenecháte novým návštěvníkům. Prosím, použijte následující formulář. Vaši registraci vám e-mailem potvrdíme. Pozor! Je možné se zaregistrovat vždy jen na nejbližší termín.

RSS feed komentářů k tomuto článku
RSS feed komentářů ke všem článkům(nebude zveřejněn)Položky označené * jsou povinné
Vaše osobní údaje jsou u nás jako v bavlnce, nikomu je nedáme. Informujte se zde.