Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Firemní weblog poradenské společnosti H1.cz

Zobrazit všechny články
Zpět

O internetovém marketingu na Podnikatelské akademii

Před časem jsem přijal pozvání týdeníku Profit, abych přednášel na jimi pořádáném cyklu setkání s podnikateli, které nese jméno Podnikatelská akademie. Jedná se o sérii konferencí, které mají vždy stejný obsah a konají se v krajských městech pro regionální firmy a podnikatele. Já jsem se do akademie zapojil již v průběhu jejího fungování a mou první zastávkou tak bylo Brno (19. září). Letos náš pak ještě čeká Plzeň (18. října) a Ostrava (18. listopadu). Tématem celého setkání je „Jak růst a jak růst financovat“, což je jistě zajímavé téma. Snoubí se zde tak marketingová i finanční témata, které přednášejí odborníci. Jelikož je účast zdarma, rád bych vás pozval do Plzně nebo do Ostravy, pokud to nemáte příliš daleko. Pro ty, které zajímá téma internetového marketingu a nemohou se akce zúčastnit, nabízím svou prezentaci ke stažení (PPT, 999 kB) nebo k prohlédnutí: 

  • Tedy.Tedy
    27. 09. 2007 / 19:02

    Davide, celkem ok, až na některé nepřesnosti v prezentaci. Profesionál by měl vědět, že Seznam nepoužívá „Garance první strany“ již „drahnou chvíli“. A pod výsledky také nemá tři pozice, ale pouze dvě. Tak to vypadá, že jsi použil cca rok staré informace bez kontroly správnosti, nebo jsi stejně dlouhou dobu neviděl výsledek hledání na www.seznam.cz. (garance)

  • David Špinar
    28. 09. 2007 / 08:52

    Ano, o tom slajdu vím. Zmiňoval jsem to i v rámci prezentace v Brně. Ten obrázek je použit z jedné starší prezentace Marka Prokopa a při zpracování své prezentace jsem to opomněl upravit. Každopádně díky za upozornění.

RSS feed komentářů k tomuto článku
RSS feed komentářů ke všem článkům(nebude zveřejněn)Položky označené * jsou povinné
Vaše osobní údaje jsou u nás jako v bavlnce, nikomu je nedáme. Informujte se zde.