Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Firemní weblog poradenské společnosti H1.cz

Zobrazit všechny články
Zpět

Nová školení H1.cz

O víkendu jsme završili několikaměsíční práci na přípravě nových školení. Změny se týkají hlavně kurzů SEO a PPC reklamy, nově se objevuje školení e-mail marketingu. Účast na nových školeních navíc můžete vydražit na Aukru, možná za nižší cenu, než máme v ceníku.

Školení optimalizace pro vyhledavače

Můj původní Kurz SEO pro webdesignéryjsme rozdělili na dvě nová školení podle profesí, které se typicky na optimalizaci pro vyhledávače podílejí:

 1. Školení SEO pro marketéry a vedoucí projektů orientované na strategii SEO, marketing, informační architekturu, tvorbu obsahu a budování zpětných odkazů (link building). Toto školení vedu nadále já.
 2. SEO pro webmastery zaměřené na kódování, programování a další činnosti technických profesí. Toto školení vede Vladimír Saur.

Látka se nepřekrývá, takže kdo se chce o SEO dozvědět skoro vše, může absolvovat obě školení, nejlépe (ale ne nutně) v uvedeném pořadí. S mým původním školením se SEO pro marketéry tematicky překrývá asi z poloviny, přidal jsem ale mnoho nových příkladů a rozsáhlou část o link buildingu. Vladimírovo školení pro webmastery pak jde v technických otázkách mnohem více do hloubky a poměrně všestranně řeší i problematiku SEO malých webů v méně konkurenčních segmentech.

Školení PPC reklamy

Původní Školení PPC reklamy ve vyhledavačíchjsme rozdělili podle pokročilosti účastníků:

 1. PPC pro začátečníky vás podrobně naučí ovládat administrační rozhraní systémů Google AdWords, Sklik a Etraget, včetně správného založení vašich prvních kampaní. Školení vede Martin Kalina.
 2. PPC pro pokročilé je v zásadě moje původní školení rozšířené o problematiku PPC reklamy v obsahových sítích (kontextová reklama, placement targeted kampaně apod.) a s ještě větším důrazem na pokročilou optimalizaci kampaní než dříve.

Pro podporu školení PPC máme od Google ještě posledních pět slevových kuponů. Prvních pět přihlášených tedy získá slevu 1400 Kč na reklamu v AdWords (vztahuje se jen na inzerenty, jejichž účet AdWords v den konání školení není starší než dva týdny). Pokud navíc vydržíte účast na školení na Aukru, možná získáte školení zcela zdarma.

Školení e-mailingu

Poslední novinka je Školení e-mail marketingu. Povede ho externí lektor a specialista na direct marketing a copywriting Vladislav Bureš. Na školení vás seznámí nejen s teorií, ale i se zajímavými případovými studiemi.

Kurzy v Brně a aukce

Na závěr ještě dobrá zpráva pro Moravany. Kromě Prahy jsme začali školit i v Brně a nové Školení SEO pro marketéry a vedoucí projektů bude mít v Brně dokonce svou premiéru – již příští pondělí, 10. března 2008. Několik volných míst ještě zbývá, tak neváhejte s přihláškami. V Brně se bude konat i první Školení PPC reklamy pro pokročilé – v pondělí 31. března 2008. Všechna nová školení můžete zkusit vydražit na Aukru za nižší cenu. Aukce začínají na částce 1490 Kč za osobu.

 • David Grudl
  06. 03. 2008 / 01:57

  Věřím, že současní školitelé jsou erudovaní, ale mohu se zeptat, jestli nějakou přednášku vede Petra Brodilová? Rád bych se na ni zapsal, nebo ji vydražil. Děkuji za pochopení.

 • Petra Brodilová
  06. 03. 2008 / 10:04

  Dobrý den, pane Grudle, Váš zájem mě velice těší, ale v současné době bohužel žádná školení nevedu. Přednášet mě mohou vidět zatím pouze studenti VŠE.

 • Blahoslav_Jurina
  19. 04. 2023 / 19:07

  cool

RSS feed komentářů k tomuto článku
RSS feed komentářů ke všem článkům(nebude zveřejněn)Položky označené * jsou povinné
Vaše osobní údaje jsou u nás jako v bavlnce, nikomu je nedáme. Informujte se zde.