Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Firemní weblog poradenské společnosti H1.cz

Zobrazit všechny články
Zpět

NaHá voda

Mokrá trička, opilé dívky, poodhalená těla, krůpěje potu, boxerské zápasy, vypjaté životní situace. To vše vás čeká v následujících řádcích. Pojďte se podívat, jak H1.cz trávila společně horké letní víkendy. Kde? Přece u vody!

NaHá Sázava

Vodácký odjezd na Sázavu zkomplikovala předpověď počasí. Bouřky, vichřice a průtrže mračen sice slibovaly nezapomenutelné zážitky ze stanování, ovšem alternativní program nakonec zvítězil. Bylo totiž nutné ověřit, jak jsou naše zbrusu nové kanceláře připraveny na alternativní využití. Pravdou je, že Metodika fungování kanceláří je ohledně nočních firemních pařeb poněkud nejasná. Ale dvojitá čára není zeď.

Z celého večera stojí za vyzdvihnutí zejména partnerské souboje na život a na smrt v boxerském ringu Wii:  Řeka Sázava nás druhý den přivítala s hladinou na hranici sjízdnosti. Spluli jsme si nakonec jen jednodenní úsek, dál to opravdu nešlo. Největší výkon ovšem předvedl Michal, kterému jeho háček na poslední chvíli odřekl účast. Všechny nekonečné voleje tak musel odsinglovat sám.  A zatímco se pak večer všichni veselili u ohně, Michal na pokraji vysílení upadl do hlubokého spánku.  

Vodní lyže v Liťáku

„To víš, holky z Liťáku,“ pronese občas zasněně Martin. Ví, o čem mluví. Litoměřicko je opravdu v mnoha ohledech kraj zaslíbený. Petra se svou kamarádkou Gábinou a jejím přítelem Česťou nás tam pozvali na vodní lyžování s následnou grilovačkou. K samotnému lyžování asi netřeba příliš dodávat, všem nám to moc šlo: Příkladnou ukázku stylové jízdy předvedla například Eliška Neméně povznášející pak bylo i odpolední grilování a večerní posezení u ohně. Ačkoliv je u nás Petr už poměrně dlouho, nějakým nedopatřením dosud neprošel iniciačním obřadem zvaným Krvavá záda. To bylo samozřejmě nutné napravit, včetně odborné instruktáže zkušenějších kolegů. Na závěr se sluší ještě hromadné skupinové foto všech zúčastněných: Holkám i klukům z Liťáku posíláme velké díky za pozvání!

 • Tomáš
  11. 09. 2008 / 18:44

  Honzo, máte v H1 poněkud netradiční způsob pití krvavých zad :) Krvavá záda se tomu „drinku“ říká proto, že grioka stéká do vodky, pijete to obráceně :) Doporučuju tedy obřad pro všechny členy znovu správným způsobem :)

 • Tonda
  11. 09. 2008 / 19:37

  Tu vodu vám závidím. Je to moje oblíbená letní zábava a letos se nějak nekonala.

 • Jan Tichý
  11. 09. 2008 / 20:24

  [1] Ano, to je pravda. Ostatně krvavá záda se tomu AFAIK říká proto, že při technicky nedokonalém provedení končí horní červená griotka často až na zádech.

  Nicméně prastaré zvykové právo H1.cz káže mít barvy prohozené a Krvavá záda pít s vodkou nahoře. To ostatně záhy zohlednila i interní Metodika iniciace nových zaměstnanců. A přes to prostě nejede vlak.

 • Dr. House
  20. 09. 2008 / 16:42

  Tak to vypadá jako opravdu podařená party :)

 • Vašek
  28. 09. 2008 / 10:31

  Pivko, voda, stanování. Výborné odreagování a relax. S těmi krvavými zády .. zapomněli jste vybavení pro začátečníky – trychtýř ;), aby griotka nebyla na zádech.

 • Meldo
  20. 10. 2008 / 10:23

  Zaujala ma ta posledna fotka. 5 z 10 kuka do mobilu a to sa este fotite. No nechcem vediet co bolo bez fotaku :-)

 • Indy od Sazavy
  02. 01. 2014 / 09:04

  Priste na vodu nejezdete s lodma od tech zlutejch picifuku, ale vemte si je od nekoho, kdo nekrade. Je tady Sazavatour, Samba. Bisport neni dobrej.

  Peknej clanecek, si uzivate. To my stary dedci uz nic moc, tak na tri piva na rohu.

RSS feed komentářů k tomuto článku
RSS feed komentářů ke všem článkům(nebude zveřejněn)Položky označené * jsou povinné
Vaše osobní údaje jsou u nás jako v bavlnce, nikomu je nedáme. Informujte se zde.