Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Firemní weblog poradenské společnosti H1.cz

Zobrazit všechny články
Zpět

Masíčko, kávička a Há jednička

I když by se mohlo zdát, že na převážně poradenské práci není nic zábavného, u nás je opak pravdou. Kromě toho, že se většinu času v práci bavíme a běžný den tu probíhá celkem příjemně, rádi také společně vyrážíme na nejrůznější kulturně-poznávací akce. Tou zatím poslední bylo vydařené grilování na statku našeho pana ředitele v Mysleticích u Votic. Zkazit jsme si ho nenechali ani deštivým počasím a dorazili v hojném počtu. Sešlo se celkem:

 • Šestnáct lidí, z toho pět slečen a jedenáct mužů.
 • Šest automobilů.
 • Dva psi, tři koně, několik ovcí a koz, spousta koček a jedno vietnamské prasátko.
 • Jeden gril, spousta masa, piva, vína a dalších tekutin tolik důležitých pro dodržování pitného režimu.

Posuďte sami na následujících fotografiích… H1.cz na dvorku První část jednotky se brodí bahnem na začátek exkurze. Prohlídka koňského výběhu Divous (velký kůň), Kesík (malý kůň), část týmu H1.cz a David obutý prozřetelně v holínkách. Kozy na statku v Mysleticích Pozdravit jsme zašli i naše externí spolupracovníky. Konverzace po jídle Po jídle. Špízy s kuřetem a kozlíkem, kuřecí stehna a vepřová krkovička… No, nedali byste si taky? Grilování ale není jedinou příjemnou novinkou uplynulého týdne. Kromě nových posil našeho odborného týmu a asistentky Aničky naše řady rozšířil také kávovar Karel, který vystřídal svého nedávno zesnulého přepracovaného kolegu. Snad ho také nebudeme muset po čtyřech reklamacích vrátit. Holt tvrdá práce vyžaduje patřičnou kofeinovou podporu. Kávovar Karel Díky Karlovi si teď zase můžeme nerušeně vychutnávat chvíle zaslouženého oddechu protkané zajímavými debatami a četbou odborného tisku. Relaxace H1.cz u kávovaru Připadá vám, že by vás práce v H1.cz bavila a máte nám co nabídnout? Dejte nám o sobě vědět a přijďte si popovídat nad šálkem voňavé kávy. Za celý tým H1.cz vám přeji příjemný vstup do nového týdne.

 • Hannes
  25. 05. 2008 / 23:08

  oborného tým, ze by nejaky novy SEO slang? :)

 • Václav Štrupl
  25. 05. 2008 / 23:50

  [1] Opraveno, díky za upozornění. I když v původní podobě by to mohlo naznačovat, že oDBorný tým H1.cz se pohybuje občas i v blízkosti oBory, což je, jak je patrné z výše uvedených fotografií, pravda. ;-)

 • Richi
  26. 05. 2008 / 07:45

  Klasická inzerce na nábor lidí už nefunguje tak píšete sladké články jak se u vás dobře pracuje aby jste nalákali lidi? :-) je pravda, že na jídlo slyší hodně chlapů :-)

 • Václav Štrupl
  26. 05. 2008 / 09:05

  [3] Inzerce náhodou funguje výborně, za posledních pár týdnů jsme do našeho týmu získali hned několik cenných posil. Dokonce už máme jednu konverzi z AdSense – naše nová copywriterka Eliška nás našla právě tímto způsobem. :-)

  Pro schopné lidi (masožravce i vegetariány, muže i ženy) jsou ale u nás dveře vždy otevřené, tak proč to nezmínit, ne? ;-)

 • Nill
  26. 05. 2008 / 10:31

  To není zmínka, ale PR článek :). H1 má na českém internetu silný brand, takže veřím, že CV přichází spousta. Ale podle novinek na H1.cz se nedaří najít konzultanty, takže buď jste nároční, nebo málo platíte :).

 • evzen
  26. 05. 2008 / 13:54

  ad Nill: ono je vubec v cr malo dobrych it konzultantu. zalezi samozrejme na narocich, ale najit dnes kvalitniho konzultanta je stejne problematicke jako najit schopneho a levneho vyvojare :-)

 • Nill
  26. 05. 2008 / 14:49

  evzen: H1 ale schani web konzultanty, podle mnozstvi blogu o webdesignu, bych rekl, ze v tehle oblasti bude o poznani priznivejsi situace.

 • Jakub Hejda
  26. 05. 2008 / 17:41

  Musim uznat, že maj fakt pěkný kozy. Na to taky hodně chlapů slyší ;-)

 • Honza
  06. 08. 2008 / 15:48

  Jo kozicky mate fakt nadherny :D

RSS feed komentářů k tomuto článku
RSS feed komentářů ke všem článkům(nebude zveřejněn)Položky označené * jsou povinné
Vaše osobní údaje jsou u nás jako v bavlnce, nikomu je nedáme. Informujte se zde.