Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Firemní weblog poradenské společnosti H1.cz

Zobrazit všechny články
Zpět

H1.cz na Jyxo plese a tajemný fantom

Přijali jsme pozvánku naší sesterské společnosti Jyxo a dostavili se 22. února v hojném počtu na jimi pořádaný první ročník Jyxo plesu. Byli jsme zvědaví, jak bude vypadat ples pořadaný IT firmou pro IT firmy, a měli trochu obavy. Přítelkyně kolegy Jirky Hanka dokonce přišla s teorií, kterou vyslechla ve své firmě, že prý všechny IT plesy končí jako swingers party. Ples byl však perfektně zorganizovaný, muzika hrála, lidé tancovali a Jyxu patří určitě dík za perfektní večer. Skupinový sex se nakonec nekonal, tak jsme se alespoň rozhodli pro skupinové foto. To nám však zkazil neznámý fantom. Najdete ho na naší fotce úplně vpravo:

H1.cz na Jyxo plese Klikněte na obrázek pro větší velikost

Nikdo (zřejmě kromě Michala Krutiše, kterému se daný kazisvět lepil na záda) si nevšiml, že na naší společné fotce H1.cz figuruje ještě někdo jiný. Zjistili jsme to až včera v kanceláři. Kolega Martin Snížek nám pak vyrazil dech tím, že se asi jedná o nějakého jeho dávného spolužáka, který má prý posedlost se nepozorovaně vmísit mezi skupinová fota, kam ale jinak prý vůbec nepatří. Takové „úlovky“ pak sbírá. Ve své sbírce by měl snad mít i nějaká fota s fotbalisty, hokejisty atp. Takže, pomozte nám odhalit tohoto tajemného fantoma! Víte, jak se jmenuje? Jaký má e-mail? Rádi bychom mu poslali tuto fotku do jeho sbírky skupinových fotek celebrit. Inu, vlastně nás potěšil, syčák. Celebrity jsou celebrity. :-)

 • Vít Dlouhý
  26. 02. 2008 / 12:46

  Stačí pár minut s Photoshopem a je to v nejlepším pořádku https://nuvio.cz/tmp/ples.jpg ;-)

 • drevolution
  26. 02. 2008 / 12:53

  V jednom ze starších čísel časopisu Fortune s ním byl rozhovor. Myslím, že tam byl zveřejněn i kontakt. https://www.imageno.com/…uyd2pic.html

 • Dero
  26. 02. 2008 / 13:07

  Vítku, jak by řekla moje pubertální sestra: tak to je mega lol rofl! ;o)

 • Roman Appeltauer
  26. 02. 2008 / 13:24

  [1] Vítku, moc pěkné, akorát mi ten druhý Marek přijde trochu tlustší :)

 • Pavel
  26. 02. 2008 / 17:35

  [4] Tak a teď bude Marek pracovat za dva :)

 • Jan Tichý
  27. 02. 2008 / 14:05

  Sic by se na první pohled mohlo zdát, že při pátrání po tajemném fantómovi informatických plesů jsme rozuzlení takřka na dosah, opak se ukázal býti pravdou. Horká stopa náhle končí u pana Stanislava, jenž však sám o sobě nadále zůstává neméně tajemným. Na scéně navíc objevil záhadami obestřený sektářský spolek No More Didinka. Kde tohle všechno skončí?

 • Feainne
  29. 02. 2008 / 16:17

  Pokud se prdrzim toho, ze jde o spoluzaka Martina Snizka, doporucil bych patracum zamirit na jih, do neprilis malebne vesnicky se jmenem Zliv.

RSS feed komentářů k tomuto článku
RSS feed komentářů ke všem článkům(nebude zveřejněn)Položky označené * jsou povinné
Vaše osobní údaje jsou u nás jako v bavlnce, nikomu je nedáme. Informujte se zde.