Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Firemní weblog poradenské společnosti H1.cz

Zobrazit všechny články
Zpět

I letos můžete mít PPC kampaň zdarma

V prvním ročníku studentské soutěže ve správě a optimalizaci AdWords kampaní The Google Online Marketing Challenge, který se uskutečnil v roce 2008, byli studenti Vysoké školy ekonomické velmi úspěšní. Do semifinále, kam se probojovalo z celého světa 150 týmů, postoupily 4 týmy složené ze studentů předmětu Marketing na internetu, na kterém je pravidelným přednášejícím i David Špinar. Tento úspěch je i zásluhou čtenářů tohoto blogu. Díky loňské výzvě Chcete PPC kampaň zdarma? si totiž mohli studenti vybírat z několika desítek zájemců o spolupráci. I letos můžete studentům navrhnout k propagaci firmu nebo projekt, který splňuje několik hlavních požadavků:

 • Nesmí již mít vlastní účet v Google AdWords.
 • Mělo by se jednat o malou či střední českou firmu do 100 zaměstnanců.
 • Souhlasí s účastí v této soutěži a se studenty chtějí aktivně spolupracovat.

A co svým přihlášením můžete získat? Návrh strategie inzerce v AdWords, vytvoření a 3 týdenní optimalizaci kampaní s rozpočtem $200, závěrečné zhodnocení a doporučení a to vše zdarma. Přihlaste svoji firmu nebo projekt pomocí komentářů k tomuto článku nebo na email brodilova@h1.cz co nejdříve. Seznam všech uchazečů bude studentům předán i s kontakty příští týden.

 • Martin
  18. 02. 2009 / 18:36

  Dobrý den, dovolím si tedy navrhnout projekt www.veselamama.cz Martin

 • ifondy.cz
  20. 02. 2009 / 16:31

  Dobrý den, rád bych mezi kandidáty na kampaň přihlásil web https://www.ifondy.cz.

  Jedná se o web, který poskytuje denně aktualizované kurzy podílových fondů obchodovatelných v ČR s možností sledovat své fondy v unikátní aplikace Moje portfolio! Každý uživatel si může zdarma vytvořit účet, přidat libovolné množství fondů do portfolia a sledovat vývoj jednotlivých fondů či celého portfolia v grafu. Dále s možností nastavit svůj seznam fondů (watchlist), porovnat fondy, nastavit upozornění na změny fondů, atd!

  Vyzkoušejte! :-)

  Děkuji, Martin

RSS feed komentářů k tomuto článku
RSS feed komentářů ke všem článkům(nebude zveřejněn)Položky označené * jsou povinné
Vaše osobní údaje jsou u nás jako v bavlnce, nikomu je nedáme. Informujte se zde.