Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Firemní weblog poradenské společnosti H1.cz

Zobrazit všechny články
Zpět

Hájednička na Digisemestru: SEO ve 3 hodinách, nové prezky a samá chvála

Poslední říjnová sobota probíhala nejen v duchu babího léta, ale zároveň ve znamení přirozeného vyhledávání na internetu. DigiSemestr 2017 vkročil do nového školního roku zostra a hned na druhé letošní přednášce naservíroval posluchačům vydatnou dávku SEO.

V Hájedničce máme radost, že organizátor Digisemestru Jindřich Fáborský oslovil s nabídkou podělit se o znalosti a zkušenosti týkající se SEO právě nás. Úkolem bylo připravit dopolední část programu – tedy zkoncentrovat základy optimalizace pro vyhledavače do méně než 3 hodin. Což je u tak komplexního oboru opravdová výzva. Ale výzvy máme rádi.

Pavel Pajkrt si pro posluchače navíc připravil úplně novou prezentaci. A dostal do ní opravdu všechno: Důležité základy, nejnovější trendyhistorky z bojiště (čti: z každodenní praxe). Všechno navíc zabalil do nového designu prezentací H1.cz.

Můžete si ji prolistovat na Slideshare nebo rovnou stáhnout do počítače.

Samotná přednáška proběhla hladce a my věříme, že ke spokojenosti všech posluchačů. A spokojené byly, soudě podle komentářů na sociálních sítích, i osobnosti českého online marketingu. Zapomeňte na slovní přestřelky a nespokojenost, tentokrát se chválilo… a nás to moc potěšilo ;) 

Děkujeme :)

 

RSS feed komentářů k tomuto článku
RSS feed komentářů ke všem článkům(nebude zveřejněn)Položky označené * jsou povinné
Vaše osobní údaje jsou u nás jako v bavlnce, nikomu je nedáme. Informujte se zde.