Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Firemní weblog poradenské společnosti H1.cz

Zobrazit všechny články
Zpět

H1.cz na venkově

Po řadě odborných spotů jsem se rozhodl pro poněkud lehčí téma a rád bych vám představil členy týmu H1.cz nikoliv jako vážné a zasmušilé konzultaty či lektory, ale tak trochu jinak. Vyrazili jsme totiž na venkov. Před časem jsem dal Praze „sbohem“ a přestěhoval se s rodinou na vesnický statek nedaleko Votic. Stal se ze mě venkovan s barákem, stodolou, chlívy a pořádným gruntem (16 hektarů). A protože ve firmě dodržujeme tradici druhých střed, tedy společného večerního programu pro „utužení mužstva/ženstva“ každou druhou středu v měsíci, využil jsem příležitosti a své veskrze „městské“ kolegy pozval k sobě na venkov. Jak je vidět z následujících fotek, svěží vesnický vzduch (a trochu toho pití, jistě) jim náramně svědčil. No, posuďte sami: Honza Tichý ve svetříku Honza, vedoucí projektů H1.cz, v dámském svetříku. Ohromně mu sluší. Šaty holt dělají člověka. Broňa se směje Honzovi Broňa, naše nová vedoucí oddělení on-line reklamy, se směje Honzovým vtipům (jsa oblečen v dámském svetříku, doslova jimi hýřil). Návaly smíchu byly tak obrovské, že bylo třeba jistit sanici proti vypadnutí. Petra ukazuje opičku Petra, PPC konzultantka, ukazuje, jak vypadá opička. Pěkná byla. Během večera nám ji ukázala ještě jednou, ale to byla zas trochu jiná opička … Marek a Fernet Marek, náš hlavní konzultant, názorně edukuje tým, jak naložit s lahví ferneta. Jako obvykle jsme mu všichni pozorně naslouchali a následovali jeho příkladu. Co bychom si bez jeho znalostí a zkušeností počali. Vladimír usíná Vladimír, jeden ze starších členů našeho kolektivu, v pozdějších hodinách používal pro udržení kondice manuální podpůrné prostředky. Co také dělat po desátem „Vladimíre, nespi!“ Vladimír na slámě Aby byl dojem z venkovského života ucelený, spalo se na slámě ve stodole. Na obrázku Vladimír rozbaluje své spací propriety. Černý flek v pozadí je pravděpodobně Petra. Snídaně Ranní snídaně před odjezdem do Prahy do kanceláře. David a kozy David, pan domácí, si užívá snídaně. V pozadí dosud nepředstavení členové týmu H1.cz – Davidovy kozy – Bezina, Klára a Bondy. Jejich funkce a odbornost zatím však ještě není úplně jistá. Kozy „Kozí“ část kolektivu H1.cz v detailu. A pro zvídavé: Ano, hnědá bezrohá koza může mít bílé rohaté potomky. Pejsci Aby byl výčet členů týmu kompletní, nesmíme zapomenout na psiska. Na obrázku je náš „dámský“ psí kolektiv: Líra a Agnes. Arthur s Žerykem zůstali doma. Poznámka na závěr: Naše večerní akce pochopitelně vzbudila pozornost v naší vísce. Největšího uznání místního obyvatelstva však doznali Marek s Romanem. Dokázali sedět u stolu a klábosit až do rána.

 • Martina
  26. 07. 2007 / 12:09

  Ahoj. Venkov je jak dělaný pro sžití s přírodou a dobrým mokem. Takhle parádně si zpestřit den v týdnu, to umí málokdo… a pak jít ještě druhý den do práce, fíha, to Vás obdivuji. Jojo s bratránkem Honzíkem je sranda vždycky, ten nezklame (pokud si to bude číst, tak ví, o čem je řeč… :o)), ale že se převléká i do ženských šatů, to mi ještě neprozradil, uličník jeden.

 • Milan Kryl
  26. 07. 2007 / 12:54

  To by mě zajímalo, jak se Markovi s Romanem pak chtělo druhý den ráno pracovat. .-)

 • Martin
  26. 07. 2007 / 13:02

  :o) Treba vediet aj oddychovat

 • alian
  26. 07. 2007 / 13:41

  pekne, pekne :)

 • Pavel
  26. 07. 2007 / 13:50

  Ty kozy dělají v H1 co? Že by tiskové mluvčí?

 • Shaman
  26. 07. 2007 / 15:09

  Vidím Davide, že máme některé podobné sny, jenom jsi asi trochu dál v jejich realizaci :-)

  A to jsem si do dneška myslel, že jsem vyjímka, ve své snaze spojit venkovský ranč s živností v oblasti internet marketingu. Njn. Už ta canisfilie mi mohla napovědět :-)

 • Ivo
  26. 07. 2007 / 15:24

  Hehe, to my zase byly na naší horské chatě (i s konkurencí) a to bylo teprve mecheche. Doteď si nepametám co všechno se probíralo :)

 • borat
  27. 07. 2007 / 00:20

  dobrý den, připomjenlo mi to domovynu, dženkuji pěkně.

 • Václav Štrupl
  27. 07. 2007 / 10:12

  Hezké jste to tam měli, přátelé. Doufám, že to David nestihne všechno uvést do opraveného stavu, abych si taky při případné návštěvě na podzim užil trochu „pravého venkova“. ;-)

 • A.h.A.
  27. 07. 2007 / 18:27

  Ach ták, tak teď to dává smysl ta nová „pravidla“ „přístupnosti“. No jó, dyť oni to dělaj vesničani…

RSS feed komentářů k tomuto článku
RSS feed komentářů ke všem článkům(nebude zveřejněn)Položky označené * jsou povinné
Vaše osobní údaje jsou u nás jako v bavlnce, nikomu je nedáme. Informujte se zde.