Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Firemní weblog poradenské společnosti H1.cz

Zobrazit všechny články
Zpět

H1.cz a GroupM oslavily roční výročí stylově – na společném večírku! Jak to tam vypadalo?

Že je Hájednička je firma pohodová, kde trávit pracovní týden není za trest, jsem tušila už při vstupním pohovoru na svou vysněnou stáž.

To jsem ještě nevěděla, jak až se tihle marketingoví týpci umí bavit, a co víc, užívat si společných chvil i v popracovní době, přesněji v pátek večer.

Svůj první křest ohněm, rozuměj firemní akci Closed Friday, jejíž „klasická“ verze probíhá co čtrnáct dní v budově firmy, jsem již zažila. Vedení firmy se sešlo se zaměstnanci, zrekapitulovali výsledky a pokřtili nás, nové stážisty, tradiční záludností v podobě nápoje Krvavá záda. Před zraky našich nových kolegů jsme zkoušku statečně zdolali a byli přijati do řad Hájedniček bez újmy na zdraví.  

Pátek 18. července byl ale jiný. Tentokrát na všechna Krvavá záda a bohaté občerstvení nebyla Hájednička sama.

Ve dvou se to lépe táhne, řekli jsme si, a na příští Closed Friday pozvali i ostatní společnosti GroupM: MEC, Mindshare, MediaCom, Maxus a METS. Důvod byl zřejmý: H1.cz a GroupM to spolu táhnou přesně rok a takové výročí stojí za to oslavit!

A jak to na společné terase vypadalo?

Stylově, jak jinak. Jako správná dvojka jsme šlápli do pedálů na originálním tandemu od Rekol a jelo nám to jako po másle. (Mimochodem, perfektní zkouška, jak vám to spolu v páru šlape – zkuste to taky!) 

Tandem od Rekol

Proslov si střihli CEOs obou firem: Filip Kahoun za partu Hájedniček a Jirka Svoboda za GroupM.  Kromě tandemu od Rekol jsme se ochotně párovali i při malé seznamovací hře „Hledej k sobě slavný pár“. Odměna za nalezení byla sladká: muffiny od Jany považuji za malý zázrak a hlasuji, aby byly nominovány na Nobelovu cenu za výjimečný přínos (minimálně) zaměstnancům H1.cz a GroupM.

Jiří Svoboda, CEO GroupM Filip Kahoun, CEO H1.cz

Mojito i pivo přišlo na letním slunci více než vhod. Později došlo i na pikantnosti. Myslím, že báječné drinky s chilli od Dáši se brzy stanou novou stálicí hájedničkovského baru a rozpálí každou party stejně jako výroční Closed Friday.

Svůj úkol organizace jsem vzala zodpovědně na svá bedra a vše hlídala až do úplného konce. Nechtějte vědět, v kolik to bylo. Prozradím jen, že moji noví kolegové za to umí opravdu vzít nejen u pracovních úkolů.

Za sebe přeji Hájedničce a GroupM hodně úspěchů v dalších společných letech a mnoho povedených akcí, jakou byla uplynulá Closed Friday.

Speciální dík patří kolegům, kteří výrazně pomohli s organizací události: Tarasovi, Pavlovi (mistr barman), Hynkovi s Michalem (šéfkuchaři), Lukášovi (fotoreport), Pétě a holkám z finančního za podporu při akci „nákup“, Bětce zmrzlinářce a paní recepční za trpělivost.

Litujete, že jste u toho nebyli? Pusťte si videozáznam, nebo prohlédněte fotogalerii z naší první tandemové Closed Friday party.

P.S.: Byla jsem Nastěnka a stále hledám svého Ivánka!

Autor: Klára Stehlíková

RSS feed komentářů k tomuto článku
RSS feed komentářů ke všem článkům(nebude zveřejněn)Položky označené * jsou povinné
Vaše osobní údaje jsou u nás jako v bavlnce, nikomu je nedáme. Informujte se zde.